TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog VET Mobility trocken

Medyczna karma sucha dla zdrowych stawów
Bezglutenowa receptura

Bezglutenowa receptura

Sycący błonnik

Sycący błonnik

Sycąca i smaczna

Sycąca i smaczna

Wspomagająca</br> układ mięśniowo-szkieletowy

Wspomagająca
układ mięśniowo-szkieletowy

VET Mobility trocken

Weterynaryjna karma sucha wspomagająca kondycję stawów

Happy Dog VET Mobility to odpowiednio zbilansowana, pełnowartościowa karma dla dorosłych psów. Została specjalnie opracowana, aby zapewnić optymalne wsparcie ruchu i zdrowia stawów. Wysokowartościowa, bezglutenowa receptura przygotowana z najlepszych surowców zapewnia psom lekkostrawność i dobrą tolerancję. Łosoś i drób w odpowiednich ilościach dostarczają psu niezbędnych składników białkowych i tłuszczowych, nie obciążając przy tym metabolizmu starszych psów. Wraz z najlepszym mięsem małży z małży nowozelandzkich, glukozaminą i hydrolizatem kolagenu składniki te wzajemnie się uzupełniają, tworząc karmę, która niezwykle skutecznie wspiera chrząstki i więzadła stawowe.

Aby układ mięśniowo-szkieletowy Twojego psa dobrze funkcjonował, potrzebuje różnych składników odżywczych: niezbędne kwasy tłuszczowe z ryb mogą sprzyjać lepszej ruchomości i sprężystości stawów. Glukozamina, która występuje naturalnie w tkance łącznej chrząstki oraz w płynie maziowym, zapewnia elastyczność psich stawów. Kolagen znajduje się w ścięgnach, więzadłach i chrząstce stawowej i zapewnia napięcie i stabilność. Pozytywne działanie karmy suchej dopełnia wysoka zawartość witaminy E, która pomaga chronić wymagające komórki, działając jako łapacz rodników. Happy Dog VET Mobility zawiera te składniki odżywcze w zbilansowanych ilościach, dzięki czemu może zapewnić Twojemu czworonogowi lepszą jakość życia, motywację i radość podczas ruchu. Oprócz wszystkich składników, które są dobre dla stawów, zwiększona zawartość błonnika sprawia że Twój pies jest także syty.

Dzięki temu Happy Dog VET Mobility idealnie nadaje się do stosowania u starszych zwierząt lub psów, które z innych powodów wymagają bardziej restrykcyjnej diety (np. po kastracji lub z tendencją do nadwagi).

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów

Mehr lesen
Może Cię to również zainteresować
Happy Dog VET Snack Mobility Happy Dog VET Snack Mobility VET Snack Mobility
Delikatny, bezglutenowy przysmak dla układu mięśniowo-szkieletowego