TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog Profi-Line 34/24 Gold Performance

Happy Dog Profi-Line 34/24 Gold Performance
Bezglutenowa karma z mięsem z kurczaka dla psów w sektorze wysokowyczynowym
Wysoka wartość energetyczna

Wysoka wartość energetyczna

Bezglutenowa receptura

Bezglutenowa receptura

Lekkostrawna

Lekkostrawna

Dla aktywnych psów

Dla aktywnych psów

Profi-Line 34/24 Gold Performance

Bezglutenowa pełnowartościowa karma z mięsem z kurczaka dla psów w sektorze wysokowyczynowym o bardzo wysokim zapotrzebowaniu na energię

Happy Dog Profi-Line Gold Performance 34/24 to wysokiej jakości pełnowartościowa karma dla dorosłych psów o wysokim zapotrzebowaniu na energię, a także wrażliwych psów z sektora wysokowyczynowego, które muszą być karmione bezglutenowo. Ta zbilansowana, pełnowartościowa karma z 34 % białka i 24 % tłuszczu charakteryzuje się wysoką akceptacją i bardzo dobrą strawnością. Jej dostosowana receptura z 45 % mięsem z kurczaka i bezglutenowymi źródłami węglowodanów dostarcza energii bez obciążania organizmu. Lekkostrawne mięso kurczaka dostarcza biologicznie wartościowego białka oraz niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 co zapewnia nienaruszoną barierę ochronną skóry i lśniącą sierść.

Całkowity brak soi oraz wyśmienity dobór składników sprawiają, że Happy Dog Profi-Line Gold Performance 34/24 jest idealnie tolerowanym i lekkostrawnym produktem. Idealna karma dla bardzo aktywnych psów w sektorze wysokowyczynowym, jak np. w psich zaprzęgach czy canicrossie.

Mehr lesen