TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog Baby Giant Lamb & Rice

Zbilansowana pełnoporcjowa karma dla szczeniąt bardzo dużych ras
Niezawierająca drobiu

Niezawierająca drobiu

Wysoka zawartość białka

Wysoka zawartość białka

Bezglutenowa receptura

Bezglutenowa receptura

Krokiet XXL

Krokiet XXL

Baby Giant Lamb & Rice

Doskonale zaspokaja potrzeby szczeniąt bardzo dużych ras

Optymalna zawartość tłuszczu i białka w karmie Happy Dog Baby Giant Lamb & Rice stanowi idealne wsparcie dla szczeniąt w miesiącach intensywnego wzrostu i zapewnia harmonijny i zdrowy wzrost. Zbilansowana karma wzbogacona o wartościowego nowozelandzkiego małża zapewnia również optymalny rozwój kości, ścięgien, więzadeł i stawów, co odgrywa ważną rolę zwłaszcza u szczeniąt dużych i bardzo dużych ras. Cenne nienasycone kwasy tłuszczowe z siemienia lnianego zapewniają szczeniętom nienaruszoną barierę ochronną skóry i lśniącą sierść. Nasiona siemienia lnianego są również bardzo dobre dla flory jelitowej.

Aby Twój szczeniak miał później silny układ odpornościowy, w diecie nie może zabraknąć witaminy C, dlatego jest ona zawarta w naszej karmie. Happy Dog Baby Giant Lamb & Rice jest również idealna dla wrażliwych smakoszy dzięki bezdrobiowej recepturze z bardzo dobrze tolerowaną jagnięciną i lekkostrawnym ryżem. W oparciu o koncepcję Happy Dog Natural Life Concept ® Twój pies otrzymuje wszystko to, co korzystnie wpływa na jego organizm.

Zastanawiasz się dlaczego wybraliśmy dla krokietów wyjątkowy kształt serca z dziurką w środku? Dzięki temu kształtowi, krokiet szybciej pęka i może być szczególnie łatwo przeżuwany i trawiony, ponieważ większa powierzchnia w żołądku pozwala na optymalny rozkład przez soki trawienne.

Od 7. miesiąca życia należy powoli przejść na karmę Happy Dog Junior Giant Lamb & Rice.

Mehr lesen

Happy Dog Baby Giant Lamb & Rice

Dobra karma dla szczeniąt bardzo dużych ras

Szczególnie w pierwszych tygodniach i miesiącach życia szczenię musi mieć zapewnione wszystko, co jest mu potrzebne do zdrowego rozwoju. Aby rosły duże i silne, karma musi zawierać dokładnie dostosowane zapotrzebowanie białka i tłuszczu. Tylko w ten sposób szczenię może uzyskać masę ciała i silne mięśnie. Optymalnie skomponowana dieta dla szczeniąt jest najlepszą podstawą ich zdrowego rozwoju. Happy Dog Baby Giant Lamb & Rice łączy w sobie smaczną jagnięcinę i lekkostrawny ryż, tworząc szczególnie przyswajalną i zbilansowaną karmę suchą. Ponieważ nie zawiera drobiu, nadaje się również dla wrażliwych szczeniąt. Podawanie karmy jest idealne od 4. tygodnia życia do 6. miesiąca życia włącznie. Happy Dog Giant Baby Lamb & Rice jest szczególnie lekkostrawna dzięki nowemu kształtowi krokietów: krokiety w kształcie serca z dziurką w środku są nie tylko łatwe do gryzienia, ale również łatwiejsze do trawienia w żołądku i jelitach. Tym sposobem karma dla szczeniąt może pomóc w zapobieganiu burczenia i bólach brzucha.

Eksperci Happy Dog chętnie służą pomocą

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące żywienia i zdrowia psów, nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji bezpłatnie i bez zobowiązań. Cenne wskazówki dotyczące wychowania i pielęgnacji znajdziesz w naszym Szczenięcym Świecie. Również nasz przewodnik Happy Dog zawiera wiele informacji & wskazówek dla właścicieli psów. Chciałbyś zasięgnąć porady żywieniowej? Proszę z nami porozmawiać!

Mehr lesen