TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog Junior Giant Lamb & Rice

Zbilansowana pełnoporcjowa karma dla młodych psów bardzo dużych ras
Niezawierająca drobiu

Niezawierająca drobiu

Bezglutenowa receptura

Bezglutenowa receptura

Krokiet XXL

Krokiet XXL

Łagodna dla układu żołądkowo-jelitowego

Łagodna dla układu żołądkowo-jelitowego

Junior Giant Lamb & Rice

Idealnie dostosowana do potrzeb młodych psów bardzo dużych ras

Od 7. miesiąca życia intensywność wzrostu powoli się zmniejsza. Szczególnie u młodych psów bardzo dużych ras karma musi być dostosowana do zmienionego zapotrzebowania na białko i energię, aby zapobiec żywieniowym zaburzeniom wzrostu. Karma Happy Dog Junior Giant Lamb & Rice jest optymalnie dostosowana do potrzeb młodych psów bardzo dużych ras i zapewnia im harmonijny wzrost. Oprócz obniżonej zawartości energii, dostosowana jest również zawartość białka. Bezdrobiowa receptura karmy Happy Dog Junior Giant Lamb & Rice ze smaczną jagnięciną, lekkostrawnym ryżem i wartościowym nowozelandzkim małżem dla stawów, zapewnia optymalny rozwój - nawet dla wrażliwych młodych psów. W oparciu o koncepcję Happy Dog Natural Life Concept ® Twój pies otrzymuje wszystko to, co w sposób korzystnie wpływa na jego organizm. Podobnie jak w karmie dla szczeniąt, siemię lniane, wybrane zioła i witamina C wspierają układ trawienny oraz układ odpornościowy, a nienasycone kwasy tłuszczowe z siemienia lnianego zapewniają lśniącą sierść.

Krokiet w kształcie serca ma dziurkę w środku, ale dlaczego? Dzięki temu specjalnemu kształtowi i dziurce w środku, krokiet szybciej pęka i może być szczególnie łatwo przeżuwany i trawiony, ponieważ większa powierzchnia w żołądku pozwala na optymalny rozkład przez soki trawienne.

Od 18. miesiąca życia należy powoli przejść na karmę dla dorosłych. Możemy polecić na przykład Happy Dog Sensible Neuseeland.

Mehr lesen

Happy Dog Junior Giant Lamb & Rice

Dobra karma dla młodych psów bardzo dużych ras

Dla psów bardzo dużych ras karma sucha jest szczególnie ważna w drugim okresie wzrostu, po ukończeniu 6. miesiąca życia. Tempo wzrostu powoli maleje. Zmniejsza to również zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Aby zapobiec zaburzeniom wzrostu związanym z odżywianiem, pokarm powinien mieć zmniejszoną zawartość składników odżywczych. Pełnoporcjowa karma Happy Dog Junior Giant Lamb & Rice jest idealnie dopasowana do potrzeb młodych psów bardzo dużych ras. Ponieważ nie zawiera drobiu, nadaje się również dla psów wrażliwych. Podawanie karmy jest idealne od 7 miesiąca życia. Przejście na karmę dla dorosłych powinno nastąpić po osiągnięciu przez psa docelowej masy ciała, około 16.-18. miesiąca życia. Karma Happy Dog Giant Junior Lamb & Rice jest szczególnie lekkostrawna dzięki nowemu kształtowi krokietów: krokiety w kształcie serca z dziurką w środku są nie tylko łatwe do gryzienia, ale również łatwiejsze do trawienia w żołądku i jelitach. Tym sposobem ta karma dla szczeniąt może pomóc w zapobieganiu burczenia i bólach brzucha.

Eksperci Happy Dog chętnie służą pomocą

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące żywienia i zdrowia psów, nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji bezpłatnie i bez zobowiązań. Cenne wskazówki dotyczące wychowania i pielęgnacji znajdziesz w naszym Szczenięcym Świecie. Również nasz przewodnik Happy Dog zawiera wiele informacji & wskazówek dla właścicieli psów. Chciałbyś zasięgnąć porady żywieniowej? Proszę z nami porozmawiać!

Mehr lesen