TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog Sensible Africa

Bezzbożowa ze strusiem dla wrażliwych pod względem żywieniowym smakoszy
Monoproteina

Monoproteina

Bezzbożowa receptura

Bezzbożowa receptura

Polecana przez lekarzy weterynarii w przypadku</br> występowania nietolerancji pokarmowej

Polecana przez lekarzy weterynarii w przypadku
występowania nietolerancji pokarmowej

Dla wrażliwych psów

Dla wrażliwych psów

Sensible Africa

Bezzbożowa pełnowartościowa karma ze strusiem dla wrażliwych pod względem żywieniowym smakoszy

Chcesz rozpieścić swojego czworonożnego przyjaciela szczególnie wyjątkową karmą? A może masz w domu psa bardzo wrażliwego na pokarm, który często ma problemy trawienne lub problemy ze skórą i sierścią? Może to oczywiście wskazywać na nietolerancję pokarmową.

Egzotyczny struś jako jedyne źródło białka zwierzęcego i bezglutenowy ziemniak są tu szczególnie zalecane i pokochają je nawet najbardziej wrażliwi smakosze. Ziemniaki nie zawierają glutenu i są zalecane dla zwierząt z nietolerancją zbóż. Struś jako rzadkie i wyłączne źródło białka charakteryzuje się optymalną tolerancją. Cenne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 są ważne dla zdrowej skóry oraz lśniącej sierści i uzupełniają ekskluzywną recepturę. Dzięki temu Supreme Sensible Africa jest zbilansowaną i idealną karmą suchą dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

Wyjątkowo smaczna pełnoporcjowa karma super premium Happy Dog Africa jest również idealna dla wszystkich wymagających, dorosłych smakoszy od 11 kg, którzy szukają urozmaicenia lub są bardzo wybredni. 

Mehr lesen

Happy Dog Sensible Africa

Dobra karma dla psów bezzbożowa, bezglutenowa i z wyłącznym źródłem białka<

Rozpieszczaj swojego czworonożnego przyjaciela karmą dla psów premium Happy Dog Sensible Africa. Jako bezzbożowa i bezglutenowa karma dla psów z wyłącznym źródłem białka ta karma sucha dla psów jest idealna dla smakoszy i wrażliwych psów. Egzotyczny struś i bezglutenowy ziemniak sprawiają, że Supreme Sensible Africa to zbilansowana i dobra karma sucha dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

Z naszą karmą suchą dla psów nie tylko robisz coś dobrego dla swojego psa, ale także dla SOS Wiosek Dziecięcych. Happy Dog przekazuje do 1,30 Euro z każdej sprzedanej paczki Happy Dog Sensible Africa (od 1 kg) na projekty SOS Wiosek Dziecięcych.

Mehr lesen