TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog Sensible Canada

Bezzbożowa z łososiem, królikiem & jagnięciną dla aktywnych psów
Zbilansowana różnorodność białek

Zbilansowana różnorodność białek

Bezzbożowa receptura

Bezzbożowa receptura

Dla uzyskania najlepszej wytrzymałości i kondycji

Dla uzyskania najlepszej wytrzymałości i kondycji

Dla aktywnych psów

Dla aktywnych psów

Sensible Canada

Bezzbożowa, pełnoporcjowa karma z łososiem, królikiem & jagnięciną dla aktywnych psów

Podaruj swojemu małemu, wymagającemu smakoszowi wykwintną kompozycję z delikatnego łososia, smacznego królika i pożywnej jagnięciny, uszlachetnioną bezglutenowymi ziemniakami. Łosoś jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, a królik dostarcza biologicznie wartościowego białka i wielu ważnych minerałów. W oparciu o unikalną koncepcję Happy Dog Natural Life Concept® małż nowozelandzki wspomaga stawy, a wartościowe kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, pochodzące między innymi z oleju słonecznikowego i rzepakowego, dbają o lśniącą sierść.

Bezzbożowa i smaczna receptura Happy Dog Canada z lekko podwyższoną wartością energetyczną jest idealna dla dorosłych, aktywnych czworonogów od 11 kg. 

Mehr lesen

Happy Dog Sensible Canada

Dobra, bezzbożowa karma sucha dla psów aktywnych i wrażliwych.

Jeśli Twój pies często się drapie lub ma problemy ze skórą, mogą to być pierwsze oznaki alergii. Jeśli dolegliwości pojawiają się częściej w przypadku karmy zawierającej zboża, należy najpierw skonsultować się z lekarzem weterynarii i w razie potrzeby zmienić karmę na bezzbożową. Oprócz Happy Dog Canada, nasze bezzbożowe karmy suche obejmują również Supreme Sensible Africa, Supreme Sensible Caribbean i Mini Africa. Nie tylko główny posiłek powinien składać się z bezzbożowej karmy dla psów, ale również wszystkie smakołyki i przekąski. Dlatego Happy Dog oferuje również bezzbożowe przekąski i bezzbożową karmę mokrą.

Lekarze weterynarii z naszego działu obsługi klienta, chętnie pomogą Ci w przypadku pytań dotyczących żywienia Twojego psa. Pomocne informacje na temat alergii i nietolerancji pokarmowych znajdziesz również w naszym przewodniku dla psów, zwłaszcza w rozdziałach poświęconych żywieniu i zdrowiu psów.

Mehr lesen