TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog Sensible Toscana

Bezglutenowa z niskotłuszczową rybą morską i kaczką dla psów wykastrowanych
Zredukowana zawartość tłuszczu

Zredukowana zawartość tłuszczu

Bezglutenowa receptura

Bezglutenowa receptura

Sycąca i smaczna

Sycąca i smaczna

Dla wykastrowanych /</br> wysterylizowanych psów

Dla wykastrowanych /
wysterylizowanych psów

Sensible Toscana

Bezglutenowa pełnoporcjowa karma z niskotłuszczową rybą morską i smaczną kaczką w lekkim śródziemnomorskim stylu

Kuchnia śródziemnomorska od zawsze słynęła z pysznych i lekkich dań. Z karmą Happy Dog Toscana rozpieszczasz swojego psa zbilansowaną kompozycją delikatnej kaczki, niskotłuszczowej ryby morskiej i śródziemnomorskich ziół. Ekskluzywna receptura oparta na unikalnej koncepcji Happy Dog Natural Life Concept® jest wzbogacona wartościowym nowozelandzkim małżem dla stawów. Ze względu na te szczególne składniki i specjalny proces produkcji, Sensible Toscana jest bardzo odpowiednia dla świadomej diety, również dla wrażliwych psów o specjalnych potrzebach.

Umiarkowana zawartość tłuszczu na poziomie 7,5 % sprawia, że Happy Dog Toscana jest idealna dla psów wykastrowanych oraz psów, które wymagają diety niskotłuszczowej. Krokiety są optymalnie dostosowane do uzębienia dorosłych psów od 11 kg.

Mehr lesen

Happy Dog Sensible Toscana

Karma premium dla wrażliwych psów

Rozpieszczaj swojego czworonożnego przyjaciela karmą premium dla psów Happy Dog Supreme Sensible Toscana. Jako karma dla psów z obniżoną zawartością tłuszczu, ta karma sucha dla psów doskonale nadaje się do świadomej diety dla smakoszy i wrażliwych psów. Smaczna kaczka, pyszny łosoś, wyselekcjonowane zioła śródziemnomorskie oraz wartościowe substancje z winogron sprawiają, że Sensible Toscana jest zbilansowaną i dobrą karmą suchą dla psów o obniżonej aktywności oraz po zabiegu kastracji.

Twój czworonożny przyjaciel uwielbia różnorodność? Wypróbuj również inne nasze produkty z linii Supreme Sensible: naszą bezglutenową i bezzbożową karmę suchą dla psów Karibik z rybą morską i ziemniakiem, naszą bezglutenową i bezzbożową karmę suchą dla psów Africa z egzotycznym strusiem, pyszną Irland z łososiem i królikiem oraz Neuseeland z jagnięciną. Dla małych psów do 10 kg oferujemy Africa, Irland i Neuseeland w wersji „Mini“, z dostosowaną zawartością składników odżywczych i małymi krokietami. Abyś wiedział dokładnie, jaka karma sucha jest odpowiednia dla Twojego psa i ile jej potrzebuje, Happy Dog oferuje również bezpłatną i indywidualną konsultację. 

Mehr lesen