TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog Sensible Ireland

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych normalnie aktywnych psów od 11 kg
Receptura niezawierająca pszenicy

Receptura niezawierająca pszenicy

Wyjątkowo smaczna

Wyjątkowo smaczna

Optymalna dla skóry i sierści

Optymalna dla skóry i sierści

Sensible Ireland

Optymalna dla skóry & sierści dzięki odżywczemu łososiowi z królikiem

Twój pies jest wybredny i chcesz mu oferować tylko najlepszą karmę? Rozpieszczaj swojego smakosza wykwintną kompozycją pożywnego łososia, smacznego królika i wartościowych zbóż. Łosoś jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, a królik dostarcza biologicznie wartościowego białka i innych ważnych składników odżywczych. Pełnoziarniste zboża dostarczają Twojemu psu ważnego dla prawidłowego trawienia błonnika i włókna pokarmowego. W oparciu o unikalną koncepcję Happy Dog Natural Life Concept® małż nowozelandzki wspomaga stawy, a wartościowe kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 dbają o lśniącą sierść i nienaruszoną barierę ochronną skóry.

Smaczna receptura Happy Dog Ireland jest idealna dla dorosłych, wybrednych czworonogów od 11 kg.

Mehr lesen

Happy Dog Sensible Ireland

Dobra karma dla psów dla wrażliwych psów

Rozpieszczaj swojego czworonożnego przyjaciela karmą dla psów premium Happy Dog Supreme Sensible Ireland. Jako karma dla psów bez jagnięciny, drobiu, ryżu albo kukurydzy, ta karma sucha dla psów jest doskonała dla smakoszy i i wrażliwych psów. Smakowity łosoś, pyszny królik, ziemniak i wartościowe zboża sprawiają, że Supreme Sensible Ireland jest zbilansowaną i dobrą karmą suchą dla psów z problemami skóry lub sierści.

Twój czworonożny przyjaciel uwielbia różnorodność? Wypróbuj również inne nasze produkty z linii Supreme Sensible: naszą bezglutenową i bezzbożową karmę suchą dla psów Karibik z rybą morską i ziemniakiem, naszą bezglutenową i bezzbożową karmę suchą dla psów Africa z egzotycznym strusiem, śródziemnomorską Toscana z kaczką i łososiem oraz Neuseeland z jagnięciną. Dla psów małych ras oferujemy Africa, Irland i Neuseeland w wersji „Mini“, z dostosowaną zawartością składników odżywczych. Abyś wiedział dokładnie, jaka karma sucha jest odpowiednia dla Twojego psa i ile jej potrzebuje, Happy Dog oferuje Ci również bezpłatną i indywidualną konsultację żywieniową. 

Mehr lesen