TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog VET Diät Rekonvaleszenz

Happy Dog VET Diät Rekonvaleszenz
Karma wspomagająca przyrost masy ciała i regenerację
Wysoka wartość energetyczna

Wysoka wartość energetyczna

Wyjątkowo smaczna

Wyjątkowo smaczna

Rozpuszczalna forma

Rozpuszczalna forma

Lekkostrawna

Lekkostrawna

VET Diät Rekonvaleszenz

Dietetyczna, pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów i kotów zalecana przy powrocie do normalnego żywienia i rekonwalescencji

Pełnoporcjowa karma Happy Dog VET Diät Rekonvaleszenz jest idealna do wspierania przyrostu masy ciała i regeneracji. Ta dieta wyróżnia się wysoką wartością energetyczną, wysokim stężeniem podstawowych substancji odżywczych oraz wysokostrawnych składników (soja, koncentrat tłuszczu serwatkowego, mleko, jajo). W ten sposób szczególnie smaczna karma w proszku sprzyja rekonwalescencji nawet bardzo wybrednych zwierząt o słabym apetycie. Witamina C i cynk są ważne dla układu odpornościowego, a więc wspierają proces regeneracji. Proszek charakteryzuje się doskonałą rozpuszczalnością, dlatego może być również idealnie podawany przez sondę.

Happy Dog VET Diät Rekonvaleszenz może być stosowana w następujących wskazaniach: choroby o wysokim zapotrzebowaniu na energię, po rozległych zabiegach chirurgicznych lub urazach, do dokarmiania po okresach głodówki, przy braku apetytu i wycieńczeniu.

Dostępna tylko z polecenia lekarza weterynarii.

Dodatkowe informacje:

  • Przy podawaniu przez sodę: podawać pod nadzorem lekarza weterynarii
  • O ile lekarz weterynarii nie zaleci inaczej, należy podawać kilka małych posiłków dziennie
  • 1 miarka odpowiada ok. 8 gramom
  • Przewidzianą ilość proszku rozpuścić w ciepłej wodzie w stosunku 3:1 mieszając. Przed podaniem pozostawić do ostygnięcia. Można przechowywać w lodówce do 24 godzin.
  • Zalecany okres stosowania: do momentu powrotu do normy
Mehr lesen
Może Cię to również zainteresować
Happy Dog VET Diät Recovery nass (mokra) Happy Dog VET Diät Recovery nass (mokra) VET Diät Recovery nass (mokra)
Karma wspomagająca przyrost masy ciała i regenerację

Happy Dog VET Rekonvaleszenz (rekonwalescencja)

Do wspomagania przyrostu masy ciała i regeneracji

Happy Dog VET Diät Rekonvaleszenz (rekonwalescencja) pomaga psom w przyroście masy ciała i regeneracji. W ten sposób zwierzęta mogą odzyskać masę po przebytej chorobie lub rozległym zabiegu chirurgicznym. Dzięki rozpuszczalnej formie, smaczny pokarm może być łatwo podawany. Nadaje się również do specjalnego karmienia w przypadku braku apetytu lub wycieńczenia.

Eksperci Happy Dog chętnie służą pomocą

Jeśli maja Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące żywienia i zdrowia psów, nasz dział obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji bezpłatnie i bez zobowiązań. Cenne wskazówki dotyczące wychowania i pielęgnacji znajdą Państwo w naszym Szczenięcym Świecie. Również nasz przewodnik Happy Dog zawiera wiele informacji & wskazówek dla właścicieli psów. Chcieliby Państwo zasięgnąć porady dotyczącej żywienia? Proszę z nami porozmawiać!

Mehr lesen