TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog Sensible Karibik

Bezzbożowa z rybą morską dla wrażliwych pod względem żywieniowym smakoszy
Monoproteina

Monoproteina

Bezzbożowa receptura

Bezzbożowa receptura

Polecana przez lekarzy weterynarii w przypadku</br> występowania nietolerancji pokarmowej

Polecana przez lekarzy weterynarii w przypadku
występowania nietolerancji pokarmowej

Dla wrażliwych psów

Dla wrażliwych psów

Sensible Karibik

Bezzbożowa pełnowartościowa karma z rybą morską dla wrażliwych pod względem żywieniowym smakoszy

Czy chciałbyś rozpieścić swojego czworonożnego przyjaciela czymś naprawdę wyjątkowym? A może masz w domu wrażliwego pod względem żywieniowym psa, który ma skłonności do problemów ze skórą i sierścią? Pełnowartościowa ryba morska jako jedyne źródło białka zwierzęcego oraz bezglutenowy ziemniak sprawiają, że Happy Dog Karibik to smakowite przeżycie nawet dla wrażliwych żywieniowo czworonogów. Ziemniaki nie zawierają glutenu i dlatego są zalecane dla zwierząt z nietolerancją zbóż. Ryba morska jako rzadkie i wyłączne źródło białka charakteryzuje się optymalną strawnością, a ponadto jest bogata w wartościowe kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 - ważne dla zdrowej skóry i lśniącej sierści. Dzięki temu Supreme Sensible Karibik jest zbilansowaną i idealną karmą suchą dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

Wyjątkowo smaczna pełnoporcjowa karma super premium Happy Dog Karibik jest również idealna dla wszystkich wymagających, dorosłych smakoszy od 11 kg, którzy szukają wyjątkowego smaku lub są bardzo wybredni.

Mehr lesen

Happy Dog Supreme Sensible Karibik

Dobra karma dla psów bezzbożowa, bezglutenowa i z wyselekcjonowanymi białkami

Rozpieszczaj swojego czworonożnego przyjaciela nasząkarmą dla psów premium Happy Dog Supreme Sensible Karibik. Jakobezzbożowa i bezglutenowa karma dla psów z wyselekcjonowanymi białkami, ta karma sucha dla psów jest idealna dla smakoszy i wrażliwych psów. Pyszna ryba morska i lekkostrawny ziemniak sprawiają, że Supreme Sensible Karibik to zbilansowana i dobra karma sucha dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

Twój czworonożny przyjaciel uwielbia różnorodność? Wypróbuj również nasze inne produkty Supreme Sensible: Irland z łososiem & królikiem, naszą bezglutenową i bezzbożową karmę suchą dla psów Africa z egzotycznym strusiem, śródziemnomorską Toscana z kaczką i łososiem oraz Neuseeland z jagnięciną i małżem nowozelandzkim dla zdrowych stawów. Dla psów małych ras oferujemy Africa, Irland i Neuseeland jako „Mini“, z dostosowaną zawartością składników odżywczych i małymi krokietami. Abyś wiedział dokładnie, jaka karma sucha jest odpowiednia dla Twojego psa i ile jej potrzebuje, Happy Dog oferuje również bezpłatną i indywidualną konsultację. 

Mehr lesen