TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog fit & vital - Junior

Zbilansowana pełnoporcjowa karma dla młodych psów
Zbilansowana różnorodność białek

Zbilansowana różnorodność białek

Bezglutenowa receptura

Bezglutenowa receptura

Wyjątkowo smaczna

Wyjątkowo smaczna

Wspomagająca</br> układ mięśniowo-szkieletowy

Wspomagająca
układ mięśniowo-szkieletowy

fit & vital - Junior

Zbilansowana karma dla młodych psów z 5 białkami zwierzęcymi i ryżem

Gdy Twój pies skończy siedem miesięcy, nadszedł czas, aby przestawić go z karmy dla szczeniąt na karmę dla młodych psów. Bo Twój czworonożny przyjaciel jest teraz żwawym, młodzieńcem! Wchodzi w fazę rozwoju, w której rośnie wolniej niż w pierwszym półroczu życia. Dlatego opracowaliśmy nasz fit & vital Junior - specjalną karmę dla młodych psów. Zawiera mniej energii niż karma dla szczeniąt - i dostarcza dokładnie tych składników odżywczych i minerałów, których młody pies potrzebuje do zdrowego wzrostu od siódmego miesiąca życia. Nasz fit & vital Junior pochodzi z pięciu białek zwierzęcych, w tym drobiu i jagnięciny. Bezglutenowy ryż jest lekkostrawny i daje energię do brykania. Wapń i witamina D3 pomagają wspierać zdrowy rozwój kości, więzadeł, ścięgien i stawów Twojego psa. A kompleks substancji witalnych z drożdży i ziół wspomaga jego trawienie.

Jakie są zalety fit & vital Junior?

  • zbilansowana różnorodność białek
  • bezglutenowa receptura
  • wspomaga układ mięśniowo-szkieletowy
  • ważne minerały dla zdrowego wzrostu

W którym momencie powinienem przestawić szczeniaka na karmę dla młodych psów lub karmę dla psów dorosłych?

Od siódmego miesiąca życia szczeniak należy do młodych psów. W tym momencie powinieneś przestawić go na pokarm dostosowany do jego etapu rozwoju. Zastanawiasz się, jaka ilość karmy jest zalecana dla młodych psów? Właściwa ilość karmy zależy od docelowej masy młodego psa i jego wieku w miesiącach. Znajdziesz ją w poniższych zaleceniach dotyczących żywienia. Dobrze również wiedzieć: W przeciwieństwie do okresu szczenięcego, kiedy Twój mały przyjaciel potrzebował kilku posiłków dziennie, teraz powinieneś go karmić tylko 2 posiłkami dziennie. Jego żołądek jest teraz na tyle duży, że ten rytm jest wystarczający.

Nasze krokiety z dziurą - dla jeszcze lepszego trawienia

Czy już je widziałeś? Nasze krokiety są w kształcie serca i mają dziurkę w środku. Dzięki temu pies łatwiej przeżuwa i trawi karmę. Zwiększona powierzchnia ułatwia również sokom żołądkowym psa rozkładać pokarm. 

Mehr lesen