TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.
Nowy wygląd

Happy Dog fit & vital Mini Light

Niskotłuszczowa karma dla małych psów z lekką nadwagą
Zbilansowana różnorodność białek

Zbilansowana różnorodność białek

Zredukowana zawartość tłuszczu

Zredukowana zawartość tłuszczu

Bezglutenowa receptura

Bezglutenowa receptura

Sycący błonnik

Sycący błonnik

fit & vital Mini Light

Niskotłuszczowa i sycąca pełnowartościowa karma dla małych psów z lekką nadwagą lub dla utrzymania masy

Czy chcesz zapewnić swojemu psu naturalną i zbilansowaną dietę z dodatkową porcją zdrowia? W takim razie Happy Dog fit & vital Mini Light jest dokładnie tym, czego szukasz. W tej recepturze pięć różnych składników białkowych zapewnia: łosoś, ryba morska, jaja, jagnięcina i drób, dla zdrowej różnorodności białek. Łosoś posiada niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które są dobre dla skóry i sierści. Zdrowa ryba morska dostarcza organizmowi Twojego małego psa wielu witamin. Jajo dostarcza biologicznie wartościowego białka, natomiast jagnięcina wielu ważnych minerałów. Karma dla psów małych ras uzupełniona jest bogatym w składniki odżywcze drobiem, który służy jako dostawca niezbędnych pierwiastków śladowych.

Lekka karma dla psów dla dobrej figury

Happy Dog fit & vital Mini Light jest doskonale dostosowana do potrzeb małych psów do 10 kg, które wymagają diety niskotłuszczowej dla utrzymania prawidłowej budowy ciała oraz dla utrzymania masy, np. po przebytej diecie. Pyszna, bezglutenowa pełnowartościowa karma zawierająca tylko 7,5 % tłuszczu z L-karnityną wspomaga przemianę materii i opiera się na unikalnej Happy Dog Natural Life Concept®. Dzięki wysokiej zawartości błonnika ta karma sucha jest szczególnie sycąca dla małych psów.

Mehr lesen

Happy Dog fit & vital Mini Light

Niskotłuszczowa karma dla psów dla małych grubasków

Happy Dog fit & vital Mini Light to zbilansowana karma sucha o obniżonej zawartości tłuszczu przeznaczona dla psów małych ras. Syty zamiast gruby - zawartość składników odżywczych w tej karmie suchej dla psów do 10 kg jest specjalnie dostosowana do zapotrzebowania energetycznego psów z lekką nadwagą. Jako bezglutenowa karma dla psów fit & vital Mini Light doskonale nadaje się dla smakoszy i wrażliwych psów. Drób, jagnięcina  łosoś a także cenny małż nowozelandzki sprawiają, że Mini Light jest zbilansowaną i dobrą karmą suchą dla psów z lekką nadwagą. Zawartość energii i wielkość krokietów w tej karmie suchej są specjalnie dostosowane do psów małych ras. Wskazówki jak skutecznie schudnąć znajdziesz w naszym przewodniku o psach.

Mehr lesen