TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog fit & vital Mini Puppy

Bezglutenowa pełnowartościowa karma dla szczeniąt i młodych psów małych ras
Zbilansowana różnorodność białek

Zbilansowana różnorodność białek

Bezglutenowa receptura

Bezglutenowa receptura

Mały krokiet

Mały krokiet

Lekkostrawna

Lekkostrawna

fit & vital Mini Puppy

Lekkostrawna karma dla szczeniąt mini psów w 1. roku życia

Happy Dog fit & vital Mini Puppy to szczególnie zbilansowana, pełnowartościowa karma dla szczeniąt od 1. miesiąca życia. Idealnie nadaje się do bezproblemowego i delikatnego karmienia również wrażliwych szczeniąt wszystkich małych ras do 10 kg wagi dorosłego psa. Receptura niezawierająca pszenicy oferuje zrównoważoną różnorodność pięciu wyselekcjonowanych białek zwierzęcych najlepszej jakości. Dobrze tolerowana jagnięcina, lekkostrawny drób, smaczna wołowina, pożywna ryba i wysokiej jakości białko jajeczne zapewniają harmonijny wzrost i optymalny rozwój szczeniaka. Cenne małże nowozelandzkie pomagają w optymalnym rozwoju układu mięśniowo-szkieletowego Twojego małego szczeniaka. Wapń i witamina D3 są w dużym stopniu odpowiedzialne za wytrzymałość i optymalny rozwój kości. Kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, z ryby i siemienia lnianego zapewniają lśniącą sierść i zdrową skórę. Dodatkowo siemię lniane w połączeniu z wspierającym jelita kompleksem substancji witalnych ze specjalnych drożdży, przeciwutleniaczy i ziół wspomaga florę jelitową i cały układ żołądkowo-jelitowy.

Idealna karma dla szczeniąt małych ras psów

Nie należy również zaniedbywać układu odpornościowego szczeniaka, dlatego w karmie dla szczeniąt nie może zabraknąć witaminy C. W oparciu o Happy Dog Natural Life Concept ® Twoj pies otrzymuje wszystko to, co korzystnie wpływa na jego organizm i pozwala mu beztrosko rozpocząć długie i zdrowe psie życie.

Jak długo należy podawać karmę fit & vital Mini Puppy?

Od 4. tygodnia do 12. miesiąca życia włącznie Happy Dog fit & vital Mini Puppy jest idealna. Małe rasy psów do 10 kg (masy dorosłego psa) rosną szybciej i bardziej równomiernie niż rasy duże. Dlatego produkty Happy Dog Mini Puppy podaje się od 1. do 12. miesiąca życia. Od 13. miesiąca życia zaleca się stopniowo przechodzić na karmę dla dorosłych psów Happy Dog. Możemy polecić np. Happy Dog fit & vital Mini Adult.

Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt & młodych psów do 10 kg wagi dorosłego psa od 4. tygodnia do 12. miesiąca życia włącznie.

Mehr lesen

Happy Dog fit & vital Mini Puppy

Karma dla szczeniąt Happy Dog dla psów małych, średnich i dużych ras

Happy Dog fit & vital Mini Puppy to bezglutenowa karma sucha dla szczeniąt i młodych psów od 4. tygodnia życia, która zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Jest specjalnie dostosowana do wymagań energetycznych małych ras psów, takich jak Hawańczyk, Maltańczyk, Jamnik, Pudel miniaturowy czy Yorkshire terrier. Dla średnich ras psów takich jak Labradory, Golden retrievery, Border collie i wielu innych polecamy zatem Happy Dog fit & vital Puppy, a dla dużych ras psów takich jak np. Dog niemiecki idealna będzie karma Happy Dog Baby Giant Lamb & Rice.

Najlepsze składniki dla optymalnego rozwoju szczeniaka

Nasza karma dla szczeniąt zawiera wyłącznie wysokiej jakości składniki, takie jak pyszny drób i łosoś. Dzięki temu jest nie tylko szczególnie smaczna, ale również dobrze nadaje się dla wrażliwych szczeniąt. Młode psy mają wysokie zapotrzebowanie na energię. Szczególnie ważne jest aby karma dla szczeniąt dostarczała białka i minerałów. Zbilansowany skład fit & vital Mini Puppy zapobiega niedoborom, jak również nadmiarowi tych składników. Dodatek małża nowozelandzkiego zapewnia zdrowy rozwój stawów, ścięgien i dysków. Po pierwszym roku życia możesz przejść na karmę dla psów dorosłych mini. Jako karmę uzupełniającą polecamy fit & vital Mini Adult dla Twojego małego dorosłego psa. Więcej informacji na temat Optymalne żywienie szczeniąt znajdziesz w naszym Szczenięcy-Świat.

Mehr lesen