TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog NaturCroq Mini Lamm & Reis (jagnięcina i ryż)

Naturalna karma z lekkostrawną jagnięciną & ryżem dla małych, dorosłych psów
Zbilansowana różnorodność białek

Zbilansowana różnorodność białek

Surowce głównie regionalne

Surowce głównie regionalne

Mały krokiet

Mały krokiet

Lekkostrawna

Lekkostrawna

NaturCroq Mini Lamm & Reis (jagnięcina i ryż)

Dobrze tolerowana karma sucha szczególnie dla wrażliwych, małych psów

Problemy z trawieniem są stosunkowo często spotykane u psów. Czy Twój mały pies zalicza się do czworonogów z wrażliwym żołądkiem? W takim razie powinieneś wybrać karmę, która jest wysokostrawna i odpowiednia dla psów z wrażliwym układem trawiennym. Do takich należy nasza karma Happy Dog NaturCroq Mini Lamm & Reis (jagnięcina i ryż). Najlepsze składniki w postaci lekkostrawnej jagnięciny i przyjaznego dla żołądka ryżu rozpieszczają Twojego małego psa, nie obciążając jego organizmu. Suszone zioła z Bawarii uzupełniają w 100 % zbilansowaną i dostosowaną do danego gatunku recepturę karmy dla psów.

Czy już próbowałeś? Dla wszystkich wrażliwych mini psów mamy w komplecie do karmy suchej, lekkostrawną przekąskę do podawania podczas szkolenia. Spróbuj teraz Happy Dog NaturCroq Mini Lamm & Reis (jagnięcina i ryż) przekąska do podawania podczas szkolenia.

Mali wybredni smakosze

W przeciwieństwie do Labradora, który zazwyczaj je wszystko to, co trafi do jego miski, mniejsze psy, takie jak Maltańczyk, Hawańczyk czy Pudel miniaturowy, uważane są za wybredne. Mali smakosze dokładnie sprawdzają, czy pokarm w ich misce spełnia ich wymagania. Ponadto małe psy są często bardziej wrażliwe na zmianę diety lub na nieznane im pokarmy i dlatego mogą u nich wystąpić problemy trawienne. Dla wrażliwych małych smakoszy warto wybrać lekkostrawną karmę suchą, taką jak NaturCroq Mini Lamm & Reis (jagnięcina i ryż) i stosować ją stale.

Mehr lesen