TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog NaturCroq Mini Puppy

Naturalna karma dla idealnego rozwoju szczeniąt małych ras 
Zbilansowana różnorodność białek

Zbilansowana różnorodność białek

Wysoka zawartość białka

Wysoka zawartość białka

Mały krokiet

Mały krokiet

Łagodna dla układu żołądkowo-jelitowego

Łagodna dla układu żołądkowo-jelitowego

NaturCroq Mini Puppy

Dla idealnego wzrostu szczeniąt od 1. miesiąca, stworzona specjalnie dla małych psów

Doskonała zawartość tłuszczu i białka w karmie Happy Dog NaturCroq Mini Puppy wspiera wszechstronne zaopatrzenie szczeniąt i młodych psów małych ras od 1. do 12. miesiąca życia oraz zapewnia harmonijny i zdrowy wzrost. Małe rasy psów rosną szybciej i bardziej równomiernie niż psy ras średnich i dużych. W pierwszych dwunastu miesiącach życia tworzy się podstawa zdrowego rozwoju szczeniąt i młodych psów małych ras. W tym okresie optymalna podaż białek i składników odżywczych ma elementarne znaczenie.

Wysokie zapotrzebowanie na energię u małych szczeniąt

Szczeniaki, które są pełne ciekawości poznawania świata, a także młode psy, które niestrudzenie bawią się i brykają, potrzebują więcej energii niż dorosłe psy. Oznacza to, że ich zapotrzebowanie na białka i minerały jest zwiększone. Aby zaspokoić te potrzeby, polecamy dobrą karmę dla szczeniąt, taką jak nasza NaturCroq Mini Puppy. Dzięki temu Twój mały szczeniak będzie idealnie odżywiony i będzie mógł się optymalnie rozwijać.

Chcesz zrobić wszystko dobrze podczas karmienia szczeniaka?

NaszeWskazówki dotyczące karmienia szczeniąt będą pomocne: do 4. miesiąca życia mały szczeniak może spożywać 4 posiłki dziennie. Do 6. miesiąca życia 3 posiłki, a od pół roku wystarczy karmić czworonożnego przyjaciela 2 razy dziennie. Małe rasy do 10 kg (masy dorosłego psa) mogą być przestawione na odpowiednią karmę dla dorosłych najwcześniej po ukończeniu 9. miesiąca życia, a powinny być przestawione najpóźniej po ukończeniu 12. miesiąca życia. Następnie po Natur Croq Mini Puppy zalecamy podawać NaturCroq Mini Lachs & Reis albo NaturCroq Mini Lamm & Reis.

Przekąska do podawania podczas szkolenia jako dodatek do karmy

Szczególnie w fazie szczeniąt i młodych psów, młodzi czworonożni przyjaciele muszą się jeszcze wielu rzeczy uczyć. Aby Twój pies dostosował się do Twojego stylu życia i abyście oboje stali się dobrze zgranym zespołem, konieczne jest nauczenie szczeniaka kilku komend i zasad. Jako nagrodę lub wspomagacz treningu, gdy Twój mały piesek zachował się podczas niego prawidłowo, możesz zastosować nasze przekąski NaturCroq Puppy Snacks. Podobnie jak karma sucha, są one szczególnie łagodne dla układu żołądkowo-jelitowego.

Mehr lesen