TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog Sensible Junior - Huhn, Lachs & Kartoffel

Dobrze tolerowana karma dla młodych psów Huhn, Lachs & Kartoffel (kurczak, łosoś & ziemniak)
Bezglutenowa receptura

Bezglutenowa receptura

Wyjątkowo smaczna

Wyjątkowo smaczna

Wspomagająca</br> układ mięśniowo-szkieletowy

Wspomagająca
układ mięśniowo-szkieletowy

Optymalna dla skóry i sierści

Optymalna dla skóry i sierści

Sensible Junior - Huhn, Lachs & Kartoffel

Bezglutenowa pełnowartościowa karma z kurczak, łososiem & ziemniakiem dla wrażliwych młodych psów od 7. miesiąca

Aby Twój czworonożny towarzysz rósł zdrowo, jest ważna dieta dostosowana do jego rozwoju. Powinna być ona dostosowana do wieku i potrzeb młodego psa. Od 7 miesiąca życia młode psy kończą etap szczenięcy - i rosną znacznie wolniej. Od tej pory spowalnia również przyrost masy ciała. Nasza Happy Dog Sensible Junior Huhn, Lachs & Kartoffel (kurczak, łosoś & ziemniak) nadaje się szczególnie jako karma dla wrażliwych młodych psów, które nie są już w głównej fazie wzrostu. Aby zapobiec żywieniowym zaburzeniom wzrostu, karma musi być dostosowana do umiarkowanego zapotrzebowania na białko i energię.

Bezglutenowa receptura z pożywnym łososiem i dobrze tolerowanym ziemniakiem skutkuje smaczną i optymalnie strawną pełnowartościową karmą. Dodatek cennej małży nowozelandzkiej wspomaga układ mięśniowo-szkieletowy. Zawarte w karmie tłuszcze z ryby i siemienia lnianego nie tylko pielęgnują skórę, ale i sierść - są też dobre dla żołądka i jelit. W oparciu o koncepcję Happy Dog Natural Life Concept ® Twój pies jest w to wszystko idealnie zaopatrzony.

Jakie daje zalety Sensible Junior Huhn, Lachs & Kartoffel (kurczak, łosoś & ziemniak)?

  • bezglutenowa receptura
  • optymalna dla skóry i sierści
  • wspomaga układ mięśniowo-szkieletowy
  • zbilansowana pełnowartościowa karma
  • szczególnie smakowita

Jak długo powinno się podawać Sensible Junior Huhn, Lachs & Kartoffel (kurczak, łosoś & ziemniak)?

Od 7. do 18. miesiąca życia włącznie zalecamy Sensible Junior Huhn, Lachs & Kartoffel (kurczak, łosoś & ziemniak). Po tym czasie szczeniak jest w pełni dorosły: dopiero wtedy jest czas na przejście na tzw. karmę dla psów dorosłych. Nasza linia Happy Dog Sensible ma na przykład odpowiednią karmę dla Twojego futrzaka.

Dlaczego krokiety w kształcie serca maja dziurkę w środku?

Unikalny kształt serca naszej karmy suchej sprawia że jest ona łatwiejsza do przeżuwania przez szczenięta. Dzięki dziurce krokiet szybciej pęka. Większa powierzchnia z kolei sprawia, że są one szczególnie łatwo trawione w układzie żołądkowo-jelitowym.

Mehr lesen