TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog Soft Snack Mini Ireland

Miękka przekąska z łososiem i królikiem dla małych psów
Receptura niezawierająca pszenicy

Receptura niezawierająca pszenicy

Wyjątkowo smaczna

Wyjątkowo smaczna

Optymalna dla skóry i sierści

Optymalna dla skóry i sierści

Dla małych psów

Dla małych psów

Soft Snack Mini Ireland

Przysmaki dla małych psów z cennymi kwasami tłuszczowymi dla lśniącej sierści

Z przysmakiem w ręce szybko przyciągniesz uwagę swojego malucha. Oczywiście możesz samodzielnie przygotować pyszne przekąski dla swojego czworonożnego przyjaciela lub skorzystać z naszych pysznych Soft Snacks Mini Ireland. Nasze smakołyki, w praktycznych saszetkach zapewniających świeżość, są wyprodukowane z łososia i królika. Nie dodajemy cukru ani sztucznych konserwantów. Zamiast tego kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 wspierają lśniącą sierść Twojego małego psa. Dzięki temu możesz sprawić przyjemność swojemu pupilowi podczas treningu lub w międzyczasie.

Mini Soft Snacks są idealne podczas szkolenia psów

Nasi czworonożni przyjaciele również uwielbiają podjadać. Przekąski są kusząco smaczne, dlatego idealnie nadają się do motywacji podczas szkolenia. Przysmak jest nie tylko nagrodą za poprawne wykonanie zadania, ale także pomaga wzmocnić więź między psem a Tobą. Dzięki odpowiednim przysmakom szkolenie kończy się sukcesem i sprawia wiele radości zarówno psu, jak i właścicielowi!
Głównym składnikiem dobrych przysmaków dla psów powinno być wysokiej jakości mięso i podroby . Ale pozostałe składniki również powinny być dobrej jakości. Miękka przekąska Soft Snack pachnie intensywniej niż ciasteczka dla psów, dlatego akceptacja Soft Snack jest zazwyczaj wyższa. Ponadto małe kęsy o miękkiej konsystencji są łatwiejsze i szybsze do podania niż twarde ciasteczka. Może to być zaletą podczas treningu, ponieważ Twój mały pies nie traci czasu na długie żucie.

Czy chciałbyś używać przekąsek nie podczas szkolenia, ale by dać zajęcie Twojemu małemu psu? W takim razie nasze artykuły do żucia są dobrym wyborem. Oferują długotrwałą przyjemność podczas żucia i jednocześnie dbają o zęby.

Mehr lesen