TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog Sensible Pure Neuseeland

Lekkostrawna czysta karma mięsna Lamm pur (jagnięcina) dla wrażliwych smakoszy
Jagnięcina

Jagnięcina

Wysoka zawartość białka

Wysoka zawartość białka

Bezzbożowa receptura

Bezzbożowa receptura

Wyjątkowo smaczna

Wyjątkowo smaczna

Sensible Pure Neuseeland

100 % białka zwierzęcego z jagnięciny*

Z karmą mokrą dla psów Happy Dog Sensible Pure Neuseeland napełniasz miskę czystą naturą. Ta mokra karma klasy premium składa się w 100 % z wartościowego mięsa oraz podrobów takich jak serca, płuca i wątroba i zawiera ważne dla życia witaminy i minerały. Przy czym mięso i podroby pochodzą wyłącznie z jagnięciny*. Oczywiście ta karma mokra jest produkowana bez soi i innych dodatków roślinnych.

Sensible Pure Neuseeland jest idealna dla dorosłych psów wszystkich ras oraz do karmienia psów, które mają wrażliwy układ trawienny. Jagnięcina jest lekkostrawna i dlatego jest szczególnie przyjazna dla żołądka i jelit.

Czysta karma mięsna jest idealna do samodzielnego karmienia, jak również do przyrządzania domowych przysmaków i może być idealnie łączona z mieszanką płatków Happy Dog Flocken Mixer. Mieszanka płatków Flocken Mixer dostarcza ważnego błonnika pochodzenia warzywnego, który wspomaga trawienie oraz węglowodanów jako źródło energii dla zdrowej diety.

Chcesz więcej urozmaicenia w diecie swojego czworonożnego przyjaciela, który zazwyczaj jest karmiony karmą suchą? Wystarczy zastąpić część karmy suchej porcją karmy mokrej i zapewnić swojemu pupilowi nowe chwile rozkoszy dla podniebienia. Happy Dog Sensible Pure Neuseeland można idealnie połączyć z karmą suchą Happy Dog Sensible Neuseeland (Lamm & Reis).

*) Ze względu na proces produkcyjny mogą być obecne śladowe ilości innych białek.

Pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych.

Mehr lesen