TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog Sensible Pure Norway

Karma mięsna z delikatnej ryby morskiej idealna dla skóry & sierści
Ryba

Ryba

Bezzbożowa receptura

Bezzbożowa receptura

Wyjątkowo smaczna

Wyjątkowo smaczna

Polecana przez lekarzy weterynarii w przypadku</br> występowania nietolerancji pokarmowej

Polecana przez lekarzy weterynarii w przypadku
występowania nietolerancji pokarmowej

Sensible Pure Norway

100 % białka zwierzęcego z ryby morskiej*

Z karmą mokrą dla psów premium Happy Dog Sensible Pure Norway napełniasz miskę Twojego psa czystą naturą. Nasza wysokiej jakości karma mokra składa się w 100 % z wartościowej białej ryby (gładzicy i dorsza) jak również delikatnego łososia oraz zawiera ważne witaminy i minerały. Karma mokra jest oczywiście produkowana bez soi i innych dodatków roślinnych.

Sensible Pure Norway jest idealna dla dorosłych psów wszystkich ras oraz do karmienia wrażliwych psów z nietolerancjami pokarmowymi. Chcesz, aby Twój pies miał jedwabistą i lśniącą sierść? Ryba morska charakteryzuje się wysokim poziomem ważnych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które mogą przyczynić się do nienaruszenia bariery ochronnej skóry i lśniącej sierści.

Karma czysto mięsna jest idealna do samodzielnego karmienia, jak również do przyrządzania domowych posiłków i może być idealnie łączona z mieszanką płatków Happy Dog Flocken Mixer . Mieszanka płatków Flocken Mixer dostarcza ważnego błonnika z warzyw, który wspomaga trawienie oraz węglowodanów jako dostawcy energii dla zdrowego żywienia.

Chcesz urozmaicić dietę swojego czworonożnego przyjaciela, który zazwyczaj jest karmiony karmą suchą? Wystarczy zastąpić część karmy suchej porcją karmy mokrej i zapewnić swojemu pupilowi nowe chwile rozkoszy dla podniebienia. Happy Dog Sensible Pure Norway można idealnie połączyć z karmą suchą Happy Dog Sensible Karibik (ryba morska & ziemniak), Piemonte (ryba morska, kaczka & kasztany) albo Ireland (łosoś& królik).

* Ze względu na proces produkcyjny mogą być obecne śladowe ilości innych białek.

Pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych.

Mehr lesen