TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog NaturCroq Geflügel & Reis (drób i ryż)

Lekkostrawna naturalna karma z drobiem i ryżem dla dorosłych psów
Drób

Drób

Nie zawiera ryb

Nie zawiera ryb

Surowce głównie regionalne

Surowce głównie regionalne

Lekkostrawna

Lekkostrawna

NaturCroq Geflügel & Reis (drób i ryż)

Lekkostrawna naturalna karma z drobiem& ryżem dla dorosłych psów

Twój psa ma wrażliwy układ żołądkowo-jelitowy? Więc pokocha tą zbilansowaną i lekkostrawną pełnoporcjową karmę z najlepszymi składnikami pochodzącymi z natury Bawarii. Smaczne krokiety zawierają wysokiej jakości składniki, takie jak lekkostrawny drób, bardzo dobrze tolerowany ryż i oczywiście zdrowe, pełnoziarniste zboża z regionu. Drób dostarcza Twojemu psu wysokiej jakości białka zwierzęcego, a ryż jest szczególnie przyjaznym dla żołądka i jelit źródłem węglowodanów. Produkty pełnoziarniste dostarczają organizmowi ważnego błonnika. Ponadto regulują pracę jelit, są sycące i wspomagają trawienie. Mogą one również wspierać zdrowie jelit. Produkty pełnoziarniste dostarczają także wielu witamin z grupy B, minerałów takich jak magnez, żelazo, selen i cynk oraz są pełne węglowodanów złożonych. Wyjątkowo pyszna receptura jest uszlachetniona wartościowymi lokalnymi ziołami, które w naturalny sposób dostarczają Twojemu czworonożnemu przyjacielowi wielu cennych składników odżywczych.

Zbilansowana, smaczna karma dla psów jest idealna dla dorosłych, normalnie aktywnych psów wszystkich ras, które są wrażliwe, ponieważ podawanie lekkostrawnego drobiu i ryżu okazało się skuteczne w przypadku takich psów.

Mehr lesen

Happy Dog NaturCroq Geflügel & Reis (drób i ryż)

Naturalna karma dla wrażliwych psów średnich i dużych ras

Naturalna karma premium dla psów Happy Dog NaturCroq Geflügel & Reis (drób i ryż) jest odpowiednia dla wrażliwych psów. Ta karma sucha dla psów z pysznym drobiem i bezglutenowym ryżem jest szczególnie lekkostrawna i dlatego nadaje się dla psów z wrażliwym układem trawiennym. Oczywiście karma sucha premium jest wyprodukowana w naszym rodzinnym zakładzie, w Niemczech z zachowaniem najsurowszych norm jakości! Cenne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 uzupełniają tę wysokiej jakości karmę suchą dla psów. Wyprodukowane bez użycia inżynierii genetycznej i bez dodatku cukru!

Pański pies uwielbia różnorodność? Proszę spróbować również innych naszych produktów NaturCroq: Balance, naszej karma suchej z uszlachetnioną recepturą z twarogiem, szpinakiem i burakami lub Rind & Reis (wołowina i ryż) z wołowiną, bezglutenowym ryżem i zdrowym pełnoziarnistym zbożem. Karma sucha NaturCroq XXL z wyjątkowo dużymi krokietami i odpowiednio dobraną wartością energetyczną nadaje się idealnie jako karma dla psów dużych ras. Chcą Państwo wiedzieć, jaka karma sucha jest odpowiednia dla Państwa psa? Eksperci Happy Dog chętnie posłużą Państwu bezpłatną i indywidualną pomocą. Czekamy na Państwa pytania!

NaturCroq Geflügel Pur & Reis (drób i ryż) do zamówienia w sklepie internetowym Happy Dog»

Mehr lesen