TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog NaturCroq Puppy

Naturalna karma dla optymalnego rozwoju szczeniąt wszystkich ras
Zbilansowana różnorodność białek

Zbilansowana różnorodność białek

Wysoka zawartość białka

Wysoka zawartość białka

Lekkostrawna

Lekkostrawna

Łagodna dla układu żołądkowo-jelitowego

Łagodna dla układu żołądkowo-jelitowego

NaturCroq Puppy

Zapewnia optymalny rozwój szczeniąt od 1. miesiąca

Optymalna zawartość tłuszczu i białka w karmie Happy Dog NaturCroq Puppy stanowi idealne wsparcie dla szczeniąt w miesiącach intensywnego wzrostu i zapewnia harmonijny i zdrowy wzrost. Ta zbilansowana karma, zawierająca wysokowartościowe białka zwierzęce, regionalne pełnoziarniste zboża oraz ważne dla życia witaminy, pierwiastki śladowe i minerały, jest niezbędna dla optymalnego rozwoju Twojego szczeniaka. Wapń i witamina D3 są w dużym stopniu odpowiedzialne za wytrzymałość i optymalny rozwój kości. Cenne nienasycone kwasy tłuszczowe zapewniają szczeniętom nienaruszoną barierę ochronną skóry i lśniącą sierść. Wyjątkowo smaczna receptura zawiera również wartościowe lokalne zioła, które w naturalny sposób dostarczają Twojemu czworonożnemu pupilowi wielu cennych składników odżywczych.

Należy pamiętać o przejściu od 7. miesiąca na NaturCroq Junior. Psy małych ras do 10 kg wagi dorosłego psa mogą być również karmione karmą NaturCroq Puppy do 12. miesiąca życia, a następnie przejść bezpośrednio na karmę dla dorosłych psów.

Mehr lesen

Happy Dog NaturCroq Puppy

Karma dla szczeniąt zdrowa i niedroga!

Happy Dog NaturCroq Puppy to dobrze zbilansowana i lekkostrawna karma sucha dla szczeniąt i młodych psów od 4. tygodnia życia. Nasza karma dla szczeniąt zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla optymalnego wzrostu. Używamy tylko składników wysokiej jakości, takich jak wyśmienity drób, wołowina i pszenica. Tam, gdzie to możliwe, zwracamy uwagę na pochodzenie regionalne. Dlatego nasza karma dla szczeniąt jest szczególnie smaczna. Młode psy mają wysokie zapotrzebowanie na energię. Szczególnie ważne jest aby karma dla szczeniąt dostarczała białka i minerałów. Zbilansowany skład NaturCroq Puppy zapobiega niedoborom, jak również nadmiarowi tych składników. Średnie i duże rasy należy przestawiać na NaturCroq Junior od 7. miesiąca życia. Małe rasy psów do 10 kg wagi dorosłego psa mogą być karmione karmą NaturCroq Puppy do 12. miesiąca życia, a następnie mogą być przestawiane na karmę dla dorosłych psów. Chcesz dowiedzieć się więcej o prawidłowym żywieniu szczeniąt i młodych psów? W naszym Szczenięcym Świecie nasi eksperci udzielą Ci wskazówek dotyczących właściwej karmy dla szczeniąt. Oferujemy również specjalne porady żywieniowedla Twojego szczeniaka lub młodego psa.

Mehr lesen