TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Happy Dog Puppy Milk Prebiotic

Mleko dla szczeniąt do odchowu od 1. dnia życia
Niska zawartość laktozy

Niska zawartość laktozy

Do chowu bez matki

Do chowu bez matki

Lekkostrawna

Lekkostrawna

Enthält Prebiotika (MOS) für die Darmflora

Enthält Prebiotika (MOS) für die Darmflora

Puppy Milk Prebiotic

Pełnowartościowy i zbilansowany posiłek mleczny dla szczeniąt od pierwszego dnia życia

Happy Dog Puppy Milk zapewnia stały i harmonijny wzrost w pierwszych dniach i tygodniach życia. Jest przeznaczona, do zaspokojenia potrzeb młodych szczeniąt i dostarcza im wszystkich niezbędnych składników odżywczych w zbilansowanych ilościach, wtedy kiedy suka karmiąca nie ma mleka lub ma go za mało. Jest ona optymalnie dostosowana do wrażliwego przewodu pokarmowego młodych psów i i charakteryzuje się niską zawartością laktozy (maks. 25 %) oraz prebiotykami (MOS) stabilizującymi pracę jelit. Oprócz wapnia, aby kości, stawy i więzadła mogły się dobrze rozwijać, Happy Dog Puppy Milk Prebiotic zawiera wszystkie istotne minerały, witaminy i pierwiastki śladowe w doskonale dostosowanych ilościach, których szczenięta potrzebują w pierwszych dniach i tygodniach życia.
Puppy Milk oprócz tego, że nadaje się do chowu bez matki lub jako karma uzupełniająca do mleka matki, może być również oferowanya suce matce jako pokarm uzupełniający. Puppy Milk charakteryzuje się również bardzo dobrą rozpuszczalnością jak również doskonałą akceptacją.

Sposób przygotowania jest bardzo prosty: Wymieszaj proszek z ciepłą wodą i podawaj szczeniętom. Temperatura karmy gotowej do podania powinna wynosić ok. 35°C.
Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt od pierwszego dnia życia.

Mehr lesen