TOP
Karma dla psów premium Made in Germany
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.
Dostępny tylko
przez krótki czas

Happy Dog Mini Piemonte

Kaczka & ryba morska z wyśmienitymi kasztanami dla wrażliwych smakoszy
Bezzbożowa receptura

Bezzbożowa receptura

Mały krokiet

Mały krokiet

Polecana przez lekarzy weterynarii w przypadku</br> występowania nietolerancji pokarmowej

Polecana przez lekarzy weterynarii w przypadku
występowania nietolerancji pokarmowej

Dla wrażliwych psów

Dla wrażliwych psów

Mini Piemonte

Kaczka & ryba morska z wyśmienitymi kasztanami dla wrażliwych smakoszy

Dzięki włoskim kasztanom karma Happy Dog Mini Piemonte jest nie tylko szczególnie smaczna dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Dzięki bezglutenowej recepturze bez zbóż i ziemniaków, sucha karma jest idealna również dla psów z nietolerancjami pokarmowymi. Lekkostrawna kaczka, pyszna ryba morska i inne składniki oparte na naszej koncepcji Natural Life Concept® uzupełniają jej recepturę. Te starannie dobrane składniki i szczególnie delikatny proces produkcji sprawiają, że Happy Dog Mini Piemonte jest idealną karmą dla świadomej diety. Również dla psów o specjalnych potrzebach. Krokiety są optymalnie dostosowane do uzębienia psów średnich i większych ras. Aby optymalnie i odpowiednio do danego gatunku wspierać metabolizm psa, stosujemy naturalne składniki, co korzystnie wpływa na jego organizm. Siemię lniane, wybrane zioła, jabłko i małż nowozelandzki. Wyjątkowo małe krokiety są optymalnie dostosowane do uzębienia psów małych ras do 10 kg.

Mehr lesen

Happy Dog Mini Piemonte

Dobra karma dla wrażliwych psów małych ras

Rozpieszczaj swojego czworonożnego przyjaciela karmą premium dla psów Happy Dog Mini Piemonte. Ta karma sucha dla psów z lekkostrawną kaczką i pyszną rybą morską doskonale nadaje się dla smakoszy i wrażliwych psów. Zawartość składników odżywczych w karmie suchej została specjalnie opracowana dla psów małych ras. Cenne małże nowozelandzkie w karmie suchej pomagają utrzymać zdrowe stawy i mięśnie. Happy Dog Mini Piemonte jest bezglutenowa, nie zawiera zbóż ani ziemniaków. Dzięki temu ta pełnoporcjowa karma super premium nadaje się również dla psów z nietolerancjami pokarmowymi.

Twój czworonożny przyjaciel uwielbia różnorodność? Wypróbuj również nasze inne produkty Mini: bezglutenową karmę suchą Mini Africa z egzotycznym strusiem, Mini Ireland z łososiem i królikiem, bezglutenową karmę suchą Mini Adult z dostosowanymi krokietami oraz Mini Light o obniżonej zawartości tłuszczu dla małych psów z tendencją do nadwagi. Dla większych psów oferujemy Africa, Ireland oraz Neuseeland z dostosowaną zawartością składników odżywczych. Abyś wiedział dokładnie, jaka karma sucha jest odpowiednia dla Twojego psa i ile jej potrzebuje, Happy Dog oferuje Ci również bezpłatną i indywidualną konsultację żywieniową. Proszę z nami porozmawiać!

Mehr lesen