Linie produktów Happy Dog

Odpowiednia karma dla psów na każde potrzeby żywieniowe

Z pasją produkujemy od ponad 50 lat karmę dla zwierząt z naturalnych składników, wysokiej jakości surowców i pod ścisłą kontrolą jakości. Świadomie unikamy stosowania sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów. Oczywiście stosowanie cukru, soi i inżynierii genetycznej jest dla nas tabu, a nasze receptury są stale ulepszane i optymalizowane zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi. Obok wartościowych i wysokiej jakości surowców, najważniejszym składnikiem naszej karmy dla psów jest miłość.

Potrzeby naszych psów są indywidualnie bardzo różne. Na przykład wiek i metabolizm mają istotny wpływ na zapotrzebowanie na składniki odżywcze i energię. Od młodych do starych, od rekreacyjnych do aktywnych, dla wrażliwych żywieniowo smakoszy i miłośników przyrody - u nas znajdziesz odpowiednią karmę dla swojego psa. Obok dostosowanych do danego gatunku i naturalnych receptur, szczególnie ważne są dla nas następujące punkty:

 • Odpowiednia porcja mięsa – mięso i wartościowe białka zwierzęce najlepszej jakości są najważniejszym składnikiem naszej karmy dla zwierząt. Dlatego ten udział białka całkowitego w naszej karmie suchej wynosi aż 90 %
 • Świeżość i naturalność z Bawarii – w miarę możliwości pozyskujemy nasze surowce z Bawarii
 • Dobre zaopatrzenie od samego początku – Dzięki wyjątkowym i opatentowanym krokietom w kształcie serca Happy Dog, szczenięta otrzymują to, czego potrzebują od samego początku: żywność dla szczeniąt w najwyższej jakości, która jest łatwa do przeżuwania i jeszcze łatwiejsza do strawienia niż konwencjonalne krokiety
 • Happy Dog Natural Life Concept® – Za wzór bierzemy naturę i zgodnie z nią opracowujemy nasze naturalne, zrównoważone i dostosowane do gatunku receptury. Z tego powodu nasze produkty opierają się na koncepcji Happy Dog Natural Life Concept®. Do naszych receptur dodajemy naturalne składniki, aby zapewnić dodatkowe korzyści wspierające zdrowie i metabolizm. Happy Dog Natural Life Concept® oferuje Twojemu psu sensowną pod względem żywieniowym kombinację wszystkich substancji witalnych. Metabolizm i cały organizm są dzięki temu optymalnie wspierane w sposób odpowiedni dla danego gatunku - udowodnione naukowo zgodnie z przykładem natury.
hd futterart_22 09
Produkty Happy Dog
hd young_2023 04
Produkty Happy Dog Young (pies młody)

Happy Dog Young - Dla doskonałego startu w życie

Przez żołądek do serca – więc miłość powinna trafić także do miski. Produkty Happy Dog Young (pies młody) zapewniają najwyższą jakość i najlepszą opiekę dla Twojego szczeniaka i młodego psa. Happy Dog opracował koncepcję 2-fazową, aby wspierać wzrost odpowiedni do wieku i potrzeb. Zbilansowana i odpowiednia dla danego gatunku dieta jest podstawowym warunkiem optymalnego rozwoju szczenięcia. Ponieważ wzrost psów od 10 kg (masa dorosłego psa) jest inny w fazie szczenięcej i młodej, receptury produktów Happy Dog Young (pies młody) opierają się na potrzebach danej fazy. Szczenię otrzymuje wszystko, czego potrzebuje organizm - do zdrowego wzrostu, silnego układu odpornościowego, stabilnego układu mięśniowo-szkieletowego i lśniącej sierści. Produkty Happy Dog Young (pies młody) łączą najwyższą jakość z największą troską.

Co oznacza koncepcja 2-fazowa?

Pierwsze 6 miesięcy to "główna faza wzrostu". W tym czasie szczenię rośnie bardzo szybko. W zależności od rasy, szczenię osiąga już około 75 % swojej późniejszej masy jako dorosły pies. Zapotrzebowanie na energię i wysokiej jakości składniki odżywcze w odpowiednich ilościach jest w tym czasie odpowiednio wysokie. Kolejne 12 do 18 miesięcy trwa, aż młody pies będzie w pełni rozwinięty. W 2. fazie wzrostu młody pupil potrzebuje znacznie więcej czasu. Przyrost masy ciała ulega spowolnieniu. Aby uniknąć zaburzeń wzrostu, należy zmniejszyć zawartość energetyczną karmy.

Kolejne zalety Happy Dog Young:

 • wyjątkowy krokiet w kształcie serca z dziurką w środku: łatwiejszy do gryzienia i łatwiejszy do strawienia. Dzięki dziurce w środku krokiet szybciej pęka a większa powierzchnia sprawia, że jest łatwiejszy do strawienia
 • z dużą ilością wartościowych białek zwierzęcych: smaczne mięso, smaczne ryby i bogate w witaminy podroby
 • bezglutenowe składniki

Happy Dog Sensible - jakość premium dla specjalnych wymagań

Chcesz rozpieszczać swojego czworonożnego smakosza wykwintnymi kompozycjami? W takim razie produkty z linii Happy Dog Sensible są właśnie takie! Wykwintne receptury zostały opracowane z dużą miłością i specjalistyczną wiedzą oraz są przygotowane z wysokowartościowymi białkami zwierzęcymi. Zastosowanie rzadkich składników takich jak struś, koń czy włoskie kasztany sprawia, że produkty są idealne dla psów wrażliwych żywieniowo.

Korzyści dla Ciebie i Twojego czworonożnego przyjaciela:

 • jakość super premium z gwarancją smaku
 • najwyższa akceptacja i strawność
 • receptury bezzbożowe i z pojedynczym źródłem białka (w zależności od produktu i receptury)
 • zalecana przez lekarzy weterynarii w przypadku nietolerancji pokarmowej
hd sensible 2022 09
Produkty Happy Dog Sensible (pies wrażliwy)
hd mini mitsnacks_2023 04
Produkty Happy Dog Mini

Happy Dog Mini – duży wybór dla małych ras

Zamiłowanie do najmniejszych szczegółów jest w każdym sorcie Happy Dog Mini, linii produktów dla psów małych ras do 10 kg. Produkty Happy Dog Mini zostały opracowane z myślą o potrzebach małych pupili. Oczywiście pomyśleliśmy również o pyszczkach małych smakoszy i dlatego są: małe krokiety dla małych psów.

Do wszystkich sortów linii Happy Dog Mini odnoszą się następujące elementy:

 • jakość super premium dla specjalnych wymagań
 • unikalne receptury i ekskluzywne składniki
 • optymalnie dostosowane do codziennej aktywności i indywidualnej przemiany materii psa

Happy Dog fit & vital - dla aktywnego, pełnego radości życia psa.

Dla wszystkich właścicieli psów, którzy zwracają uwagę na naturalną i zbilansowaną dietę swojego czworonożnego przyjaciela.
Zgodnie z mottem "Give me five for a healthy life", pies otrzymuje pięć wysokowartościowych białek, na wzór natury.
Łosoś, ryby morskie, jajo, jagnięcina i drób dają Twojemu czworonożnemu przyjacielowi tę dodatkową porcję zdrowia - szczególnie smaczną i pyszną.

Co czyni fit & vital tak wyjątkową?

 • smaczne mięso, smakowita ryba & wartościowe składniki odżywcze dla większej witalności & wigoru
 • oparta na unikalnej koncepcji Happy Dog Natural Life Concept®
 • receptury niezawierająca pszenicy dla doskonałej strawności
 • optymalnie dostosowana do aktywności i metabolizmu we wszystkich fazach życia
hd fitundvital
Produkty Happy Dog fit & vital
hd naturcroq_23 02
Produkty Happy Dog NaturCroq

Happy NaturCroq – coś dobrego rodzimego smakuje każdemu czworonogowi.

 • przygotowana z najlepszych składników z bawarskiej natury z dodatkową porcją miłości do rodzinnych stron - to właśnie wyróżnia naszą linię NaturCroq. Aż do 80 % składników pochodzi z lokalnych gospodarstw: regionalny drób, lokalna wołowina i zboża z regionu. Wzbogacamy je wartościowymi, lokalnymi ziołami, takimi jak zielony owies, pietruszka i rzeżucha ogrodowa, aby zapewnić naturalnie zdrową dietę na każdym etapie życia. W 100 % zbilansowana i dostosowana do danego gatunku
 • od szczeniaka do seniora - dla każdego się coś znajdzie
 • w wielu różnych pysznych smakach
 • z ryżem i zdrowymi pełnoziarnistymi zbożami

Happy Dog Care Plus –ponieważ szczęśliwe życie psa wymaga czasem specyficznych suplementów diety

Zdrowy i energiczny pies sprawia, że serce bije szybciej - przy specjalnych potrzebach pomaga ukierunkowane wsparcie. Tutaj polecamy suplementy diety z naszej linii Care Plus.

 • dla żywieniowego wsparcia metabolizmu, układu mięśniowo-szkieletowego, skóry i sierści, a także narządów
 • indywidualne suplementy diety i karmy dietetyczne dostosowane do specjalnych potrzeb
 • optymalne spożycie i tolerancja
 • szczególnie smaczne
hd careplus 2022 09
Produkty Happy Dog Care Plus
hd stageproducts desktop vet
Produkty Happy Dog VET

Produkty Happy Dog VET – medyczna karmy dla psów z polecenia lekarza weterynarii

Twój pies ma problemy zdrowotne, a lekarz weterynarii zdiagnozował u niego takie schorzenie jak nadwaga, alergia pokarmowa lub choroba nerek? W takim razie zapytaj swojego lekarza weterynarii o odpowiednią karmę dla Twojego psa. Ponieważ żywienie może w znacznym stopniu wspierać zdrowie psa, nasz zespół VET postawił sobie za cel opracowanie specjalnej karmy dla specjalnych potrzeb. Z naszą VET-karmą dla zwierząt oferujemy odpowiednią karmę dla najczęstszych wskazań. Nasze receptury są opracowywane przez doświadczonych lekarzy weterynarii. W ten sposób zapewniamy najlepsze możliwe zaopatrzenie Twojego pupila.

Medyczną karmę dla psów od Happy Dog podaje się w następujących wskazaniach:

 • ostre i przewlekłe choroby układu pokarmowego (np. biegunki, zaburzenia trawienia tłuszczów czy niewydolność trzustki)
 • choroby skóry
 • choroby nerek
 • choroby wątroby
 • nadwaga
 • kamienie moczowe
 • leiszmanioza
 • regeneracja i przyrost masy (np. po ciężkich urazach)