Najlepsza marka karmy dla psów w Niemczech

Happy Dog świat marki

Rozpieść swojego czworonożnego przyjaciela naszą karmą dla psów premium!

All you feed is love

Bo tylko zdrowy pies to szczęśliwy pies!

Dobra karma dla psów musi dziś zrobić znacznie więcej niż tylko zaspokoić apetyt. Od ponad 50 lat miłość do zwierząt domowych jest naszym największym motywatorem w poszukiwaniu idealnej receptury dla naszej naturalnej i zdrowej karmy dla psów premium. Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania następujących wartości:

pies

Miłość do czworonogów

Dlatego chcemy zapewnić każdemu psu długie, zdrowe i szczęśliwe życie. Specjalne wymagania naszych czworonożnych klientów są dla nas bardzo ważne. Od ponad 50 lat z pasją opracowujemy doskonałe receptury, które są optymalnie dostosowane do warunków życia naszych czworonożnych przyjaciół. Produkujemy dostosowaną do każdej fazy życia i wszystkich wymagań, z miłością i pasją, naszą markę karmy dla psów premium Happy Dog.

Kobieta z psem na sofie
kartka

Miłość do natury

Do produkcji naszej wysokiej jakości karmy dla psów premium używamy wyłącznie naturalnych składników. Do 80 % pochodzi z regionu wokół Augsburga. Nie stosujemy sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów. Ponadto dbamy o to, aby nasza niezawierająca GMO karma dla psów nie szkodziła środowisku i dobru zwierząt. Ta świadomość natury wpływa na nasze codzienne działania i ma trwały wpływ na produkty Happy Dog - w harmonii z człowiekiem i naturą.

Ziemniak w kształcie serca
Pieczęć aprobaty

Miłość do jakości

Naturalne surowce najwyższej jakości są najlepszą bazą wyjściową dla produktów marki Happy Dog. Dzięki delikatnemu przetwarzaniu w Thermostufenmix® wszystkie witaminy i składniki odżywcze zostają zachowane i powstaje nasza zbilansowana i dostosowana do gatunku karma dla psów. Smaczna i dobrze tolerowana karma zachwyca wielu pupili i ich właścicieli. Generalnie nie stosujemy dodatków takich jak cukier, barwniki, aromaty czy konserwanty. Wiec możesz nam zaufać.

Składniki karmy dla psów
50 lat tradycji

Miłość do tradycji

Nasza rodzinna firma zajmuje się produkcją żywności najwyższej jakości już od 1765 roku. Nasza pierwszorzędna karma dla psów z wysokiej jakości i naturalnych składników jest produkowana w Wehringen w Bawarii od ponad 50 lat. Marka Happy Dog oznacza odpowiednie dla danego gatunku i zdrowe żywienie Twojego pupila i jest stworzona z myślą o najlepszej akceptacji, najwyższej strawności, a także przyswajalności.

Rodzina Mueller dwa psy


Koncepcja żywieniowa

Bierzemy naturę za wzór przy produkcji naszej karmy dla psów premium

Dowiedz się więcej

Proces produkcji

Nasze karmy dla zwierząt są produkowane na bazie doskonalej receptury w Thermostufenmix®.

Dowiedz się więcej

Historia marki

W ciągu 50 lat od pioniera kompletnych płatków dla psów do najlepszej karmy dla psów w Niemczech

Dowiedz się więcej

Zaangażowanie społeczne

Dla nas odpowiedzialność społeczna oznacza również myślenie o innych i rozważne działanie

Dowiedz się więcej


Zanurz się w świecie naszych produktów

W Happy Dog znajdziesz odpowiednią karmę dla każdych wymagań. Poznaj nasz asortyment specjalnie zbilansowanej karmy dla zwierząt. Jest ona wysoce strawna i bogata w wysokiej jakości białka zwierzęce. Przekonaj się sam.

Odkryj produkty