Premium Dog Food Made in Germany

Świat produktów Happy Dog

Karma sucha Happy Dog oznacza zdrową dietę dla psów w najlepszej jakości "Made in Germany". Nasza karma dla psów premium jest szczególnie zbilansowana, wysoce strawna i bogata w wysokiej jakości białka zwierzęce. Dzięki naszej naturalnej koncepcji żywieniowej wszystkie rodzaje karmy nie zawierają sztucznych barwników, aromatów, konserwantów ani dodatku cukru. Delikatne przygotowanie naturalnych i wysokiej jakości surowców zapewnia w 100 % zbilansowaną i wysokiej jakości dietę Twojego psa.

Filtruj produkty
 Pokaż artykuł

Karma dla psów premium dla Twojego czworonożnego przyjaciela

Zdrowa i zbilansowana dieta to podstawa długiego i aktywnego życia psa. Dlatego wybór odpowiedniej karmy dla Twojego psa jest niezwykle istotny. Niezależnie od tego, czy wybierzesz karmę suchą premium, czy karmę mokrą dla psów, oba rodzaje karmy dostarczają psu wszystkich ważnych składników odżywczych, których potrzebuje. Często to osobiste preferencje psa decydują o tym, czy do miski trafi karma sucha czy karma mokra premium. Ostatecznie decydująca jest jakość karmy.

Ale czym właściwie jest karma dla psów premium?

Przez karmę dla psów premium rozumiemy wysokiej jakości karmę dla psów, która jest przygotowywana przy użyciu wyłącznie najlepszych składników w delikatnym procesie produkcyjnym. Stosowane są wyłącznie naturalne składniki, najlepiej pochodzące z regionalnych upraw. Kolejną cechą charakterystyczną dla wysokiej jakości diety jest wysoka zawartość mięsa w karmie dla psów. Zarówno wybór naszych wysokowartościowych surowców, jak i delikatne przygotowanie odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Nasze dążenie do najwyższej jakości opłaca się, ponieważ nasi klienci uznali Happy Dog za najlepszą markę karmy dla psów w Niemczech.

Karma sucha dla psów

Zaletą karmy suchej dla Twojego psa jest to, że zęby są wzmacniane przez intensywne gryzienie i żucie krokietów karmy suchej, a zęby są czyszczone przez ścieranie. Ponadto karma sucha nie psuje się tak szybko jak mokra i jest tańsza. Przy karmieniu karmą suchą należy jednak zawsze zapewnić psu dostęp do świeżej wody, ponieważ wraz z karmą suchą wchłania się tylko niewielka ilość wilgoci. Karma sucha premium ma bardzo wysoką wartość energetyczną, dlatego należy zawsze przestrzegać zalecanej ilości karmy. Może się ona różnić w zależności od wielkości i poziomu aktywności Twojego psa.

Karma mokra premium

Karma mokra dla psów, jak sama nazwa wskazuje, zawiera znacznie więcej wilgoci niż karma sucha. Nawet przy karmieniu karmą mokrą pies powinien mieć zawsze zapewnioną miskę z wodą. Szczególnie w przypadku psów, które mają tendencję do picia zbyt mało, karmienie karmą mokrą może być zaletą, ponieważ ilość wody, którą muszą wypić, jest zmniejszona ze względu na wysoką zawartość wilgoci w mokrej karmie. Jeśli karmisz swojego psa kombinacją suchej i mokrej karmy, to stosujesz mieszanie karm. Na przykład, Twój pies jest karmiony karmą suchą rano i karmą mokrą wieczorem. Przy mieszaniu karm można połączyć zalety obu metod karmienia. Czy to karma mokra, sucha czy mieszanie karm - wszystkie te metody karmienia są zasadniczo odpowiednie dla wszystkich dorosłych psów od małych do dużych ras. Jeśli Twój pies ma specjalne wymagania co do swojej karmy, na przykład dlatego, że ma wrażliwy układ trawienny, cierpi na alergie lub ma nietolerancję pokarmową, to bardziej odpowiednie dla niego są karmy dietetyczne i specjalne.

Bezzbożowa karma dla psów z warzywami

Karma Premium dla szczeniąt, psów dorosłych lub seniorów zawiera mięso, na przykład kurczaka, kaczkę, wołowinę lub jagnięcinę, jako najważniejszy składnik w naszej koncepcji żywieniowej. Ryby takie jak łosoś są również wykorzystywane jako źródło białka w wysokiej jakości karmie dla psów. Dodatkowo karma dla psów Happy Dog, w zależności od odmiany, zawiera ziemniaki lub ryż jako źródło węglowodanów oraz warzywa. Smaczne receptury karmy dla psów są uszlachetnione korzystnymi ziołami. Nasze mokre karmy dla psów Happy Dog w puszkach, zawierające wartościowe mięso lub ryby tylko jednego gatunku zwierząt, są idealne dla wrażliwych psów, przez które bezzbożowa karma dla psów jest lepiej tolerowana. Karma mokra dla psów Happy Dog składa się w 100 % z białka zwierzęcego i jest produkowana bez zbóż, soi i dodatku cukru. W naszym sklepie internetowym oferujemy Ci kompletny wybór karm dla psów Happy Dog. Z pewnością znajdziesz odpowiednią karmę dla psów dla swojego pupila!