Premium Dog Food Made in Germany
Happy Dog

VET Aktizym

61094HD
Należy pamiętać, że produktu nie można kupić bezpośrednio na tej stronie. Aby przejść do sklepu i zakupić produkt, kliknij poniżej.
  • Dla wrażliwych psów
  • To compensate for an insufficient digestive function
  • Wzmacniająca florę jelitową
  • Without animal components
Opis produktu

Wspomaga lepsze trawienie składników odżywczych u psa&lt

Suplement diety dla psów - VET Aktizym - został specjalnie opracowany, aby zapewnić wsparcie dietetyczne podczas trawienia. Jest to szczególnie pomocne, gdy składniki odżywcze zawarte w karmie nie mogą być wystarczająco rozłożone i wykorzystane przez organizm. Powodem tego może być fakt, że trzustka nie produkuje wystarczającej ilości enzymów trawiennych. Także u starszych zwierząt wydajność narządów z czasem spada. Zdolność do optymalnego wykorzystania składników odżywczych z pożywienia może się zmniejszyć. Często brakuje wystarczającej ilości enzymów do optymalnego trawienia i zrównoważonego zaopatrzenia organizmu. Poprzez regularne dodawanie VET Aktizym do każdego posiłku, ta niewystarczająca ilość własnych enzymów organizmu może zostać wyrównana. Nasza karma uzupełniająca VET Aktizym, skutecznie wspiera trawienie u psów.

Naturalna karma uzupełniająca bez składników zwierzęcych

Jako pionier i lider pomysłów w dziedzinie zdrowej żywności dla zwierząt i zrównoważonego rozwoju, oferujemy również unikalne i specjalne korzyści z naszym VET Aktizym: Zazwyczaj do wspomagania trawienia stosuje się enzymy zwierzęce, często pochodzenia wieprzowego lub wołowego. W przeciwieństwie do tego, nasza karma uzupełniająca nie zawiera w ogóle składników pochodzenia zwierzęcego. VET Aktizym oszczędza w ten sposób cenne zasoby i środowisko. Jest on również szczególnie polecany dla psów z nietolerancjami pokarmowymi. Dzięki unikalnej, naturalnej formule nasz VET Aktizym charakteryzuje się wysoką skutecznością i trwałością, a jednocześnie uwzględnia specjalne potrzeby żywieniowe psów z nietolerancjami pokarmowymi.

 Karma uzupełniająca dla dorosłych psów

Zalecenie karmienia
Masa ciała (kg) Zalecana dawka początkowa na posiłek w gramach Zalecana dawka początkowa na posiłek w miarce
do 5 2 0,5
do 10 3-4 0,5-1
do 20 5-6 1-1,5
do 30 6-8 1,5-2
do 40 8-10 2-2,5
od 40 10-12 2,5-3

 

Ważne uwagi dotyczące stosowania:

- >- MINIMUM TRZY POSIŁKI => 3 X AKTIZYM:
Dzienną rację żywieniową karmy najlepiej podzielić na na trzy równej wielkości posiłki. Sama karma powinna być jak najbardziej wysokostrawna i raczej niskotłuszczowa. Do każdego posiłku należy dodać dostosowaną do potrzeb zwierzęcia ilość AKTIZYM. Małe rasy mają stosunkowo wysokie zapotrzebowanie na karmę w porównaniu do ras dużych i potrzebują ok. 0,4 g AKTIZYM na kg masy ciała na posiłek. Bardzo duże rasy wymagają ok. 0,2 g AKTIZYM na kilogram masy ciała na posiłek.

- MOŻLIWOŚCI MIESZANIA:
W karmach o dużej zawartości wody (karmy mokre) AKTIZYM można bardzo łatwo wymieszać. W przypadku karmienia karmą suchą, AKTIZYM może być zmieszany z odrobiną ciepłej wody i dodany do karmy. Alternatywnie, może być wymieszany z karmą suchą z niewielką ilością karmy mokrej lub niskotłuszczowego twarogu.

- PRAWIDŁOWA DAWKA:
Dawka AKTIZYM wymagana do uzyskania optymalnego efektu musi być dostosowana indywidualnie. Oznacza to, że w indywidualnych przypadkach może być nieco poniżej lub powyżej zaleceń. W przypadku zmiany karmy zwykle konieczne jest ponowne dostosowanie dawki AKTIZYM, dlatego zmianę karmy należy omówić z prowadzącym lekarzem weterynarii

- ZMIANA PREPARATU ENZYMOWEGO:
Przy zmianie sproszkowanych preparatów enzymatycznych na AKTIZYM-Pulver (proszek) zaleca się powolną zmianę w 10 % krokach, przez co najmniej 3 do 5 dni. Przy przejściu z wysokodawkowych preparatów enzymatycznych (kapsułek) na AKTIZYM zaleca się stosowanie obu preparatów w zalecanej ilości przez 3-4 dni. Następnie przez 3-4 dni należy stopniowo odstawić kapsułki.

Skład

Celuloza w proszku, maltodekstryna, produkt Rhizopus oryzae bogaty w białko 7 %, produkt Aspergillus oryzae bogaty w białko 4,5 %, produkty z przetwórstwa świeżych owoców i warzyw (koncentrat z owoców kiwi - Actinidia deliciosa-)

Składniki analityczne

Białko surowe 15,3 %, tłuszcz surowy 0,1 %, włókno surowe 21,0 %, popiół surowy 0,5 %

Dodatki

Witaminy/kg:
Witamina B12 (3a835) 12500 mg, tauryna (3a370) 200.000 mg, kwas foliowy (3a316) 50 mg

Reviews
Ähnliche Produkte

Ähnliche Produkte

Happy Dog
VET Diät Intestinal nass (mokra)
Do regulacji zaburzeń trawienia w ostrych i przewlekłych dolegliwościach żołądkowo-jelitowych
Happy Dog
VET Diät Intestinal Low Fat trocken (sucha)
Specjalna dieta weterynaryjna przy zaburzeniach przemiany tłuszczów
Happy Dog
VET Diät Intestinal karma sucha
Do regulacji zaburzeń trawienia w ostrych i przewlekłych dolegliwościach żołądkowo-jelitowych
Happy Dog
VET Faser Mix
Suplement diety do uregulowanego trawienia